Lázeňský léčebný dům Praha

,

Luhačovice

Lázeňský léčebný dům PRAHA s ubytovací kapacitou 130 lůžek kategorie *** poskytuje všechny služby pod jednou střechou.

Kontaktní údaje

Telefon:

577 131 102-3

Email:

kneblova@luhacovicepraha.com

Adresa

Leoše Janáčka 379
Luhačovice
763 26

Co se zde léčí

Dospělí

Icon blue cancer
I. Onkologické nemoci
  • Zhoubné nádory.

Lázeňské místo

Uprostřed zeleného moře Bílých Karpat, v chráněné krajinné oblasti, se nachází Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice. Na území Luhačovic vyvěrá 16 jedinečným léčivých pramenů s vysokým obsahem minerálních látek. Díky svým léčivým vodám se Luhačovice řadí na přední místa v žebříčku léčebných lázní v Evropě. Svou originální architekturou vtiskl Luhačovicím nenapodobitelný a neopakovatelný ráz slovenský architekt Dušan Jurkovič. O jedinečnosti Luhačovic svědčí i to, že Česká republika podala návrh na zařazení Luhačovic na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO. Chráněná krajinná oblast Bílých Karpat, obdařena čistým ovzduším a příznivými klimatickými podmínkami, přeje dlouhému teplému létu a vyvolává tak příjemný pocit prázdnin bez konce. A tak Luhačovice přímo vyzývají k návštěvě ty, kteří chtějí zůstat zdraví, načerpat novou energii, zpomalit tempo všedních dní nebo prožít aktivní nebo rodinnou dovolenou.

Přírodní léčivý zdroj: přírodní hydrogen-uhličitano-chlorido-sodné minerální vody obsahují sodík, vápník, hořčík a volný oxid uhličitý, teplota vody 10 -120 C. Nejznámějším pramenem je Vincentka.

Volný čas:

Pobyt v lázních zpestřují kulturní programy, vystoupení předních českých umělců v Lázeňském divadle, kolonádní koncerty, taneční večery při živé hudbě nebo diskotéky. Po celý rok je možné v lázeňských zařízeních využívat bazény a fitness centra, hrát bowling, kuželky, squash a tenis, ve sportovním centru lze také využít spinning. Tenisové kurty s antukovým povrchem se nacházejí přímo v lázeňském parku. Nedaleká přehrada je ideálním místem pro vodní sporty (rybaření, půjčovna loděk a 3 km dlouhou dráhu kolem ní lze využít také pro in line bruslení. Okolí Luhačovic je vhodné pro pěší turistiku, nordic walking a výlety na kolech.

Výlety do okolí:

  • Vizovice se známou likérkou R. Jelínek
  • zámek Lešná se zoologickou zahradou
  • barokní zámek v Buchlovicích a hrad Buchlov
  • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
  • Kroměříž, nazývaná také Hanácké Atény, zapsaná do seznamu chráněných památek UNESCO
  • poutní místa Velehrad a Hostýn
Nemáte žádné oblíbené lázně