Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla

,

Lázně Lednice

Lázeňský dům PERLA je zasazen do nádherného prostředí Lednicko-valtického areálu. Léčivým zdrojem Lázní Lednice je jodobromová minerální voda, která pomáhá při pohybových, neurologických, kožních problémech a podpůrně také např. při léčbě neplodnosti. Ubytování je zajištěno ve 38 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích a samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí budovy. Naši hosté nás často charakterizují jako malé, rodinné a voňavé lázně. Proč taky ne – na našich procedurách můžete zakusit vůni čokolády, kokosu, medu, levandule, brusinek a dalších dobrot. Pestrá nabídka procedur a vynikající kvalita služeb uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Vybírat můžete z nepřeberného množství pobytových balíčků a to jak víkendových tak také dlouhodobých. Splňte si své sny a přijeďte si odpočinout do vinného kraje. Budeme Vás hýčkat.

Kontaktní údaje

Telefon:

519 304 811

Email:

recepce@lednicelazne.cz

Adresa

Břeclavská 700
Lednice
691 44

Co se zde léčí

Dospělí

Icon blue neuron
VI. Nemoci nervové
 • Obrna lícního nervu./ Postpoliomyelitický syndrom./ Chabé obrny, mimo poúrazových, včetně poinfekční polyradikuloneuritis v návaznosti na ukončení akutní fáze.
 • Polyneuropatie s paretickými projevy.
 • Kořenové syndromy s iritačně-zánikovým syndromem.
 • Zánětlivé nemoci centrálního nervstva: stavy po meningoencefalitis, encefalitis, encefalomyelitis a myelitis, stavy po encefalomyelopolyradi-kuloneuritis, pokud jsou přítomny spastickoparetické známky.
 • Hemiparézy a paraparézy cévního původu se známkami obnovující se funkce.
 • Stavy po poraněních a operacích mozku, míchy a periferního nervstva s poruchami hybnosti se známkami obnovující se funkce.
 • Roztroušená skleróza a jiná demyelinizační onemocnění v remisi.
 • Nervosvalová onemocnění primární, sekundární a degenerativní.
 • Syringomyelie s paretickými projevy.
 • Dětská mozková obrna při možnosti samostatné mobility a bez výrazných psychických změn, za předpokladu udržení pracovní schopnosti nebo plné nezávislosti a soběstačnosti.
 • Parkinsonova nemoc. (Netýká se Parkinsonského syndromu a sekundárního extrapyramidového syndromu při léčbě psychofarmaky.)
Icon blue joint
VII. Nemoci pohybového ústrojí
 • Revmatoidní artritis I. až IV. stadia hodnocení revmatoidní artritis včetně juvenilní artritis, soustavně léčená v rámci ambulantní péče.
 • Ankylozující spondylitis (Bechtěrevova nemoc), soustavně léčené v rámci ambulantní péče.
 • Ostatní séronegativní spondartritis soustavně léčená v rámci ambulantní péče, Reiterův syndrom, enteropatická artritis, reaktivní – parainfekční)./ Sekundární artitis, soustavně léčená v rámci ambulantní péče.
 • Mimokloubní revmatismus, soustavně léčený v rámci ambulantní péče./ Difúzní onemocnění pojiva soustavně léčené v rámci ambulantní péče (systémový lupus erythematodus, sklerodermie, polymyositis, dermatomyositis, Sjogrenův syndrom a ostatní překryvné syndromy).
 • Osteoporóza s komplikacemi, pokud soustavná ambulantní rehabilitační péče delší než 3 měsíce není efektivní nebo v návaznosti na hospitalizaci pro komplikaci osteoporózy./ Kostní změny, které jsou následkem práce ve stlačeném vzduchu jako nemoc z povolání podle jiného právního předpisu, který stanoví seznam nemocí z povolání.
 • Bolestivé syndromy šlach, šlachových pochev, burz, úponů svalů, kosterních svalů nebo kloubů (včetně onemocnění způsobeného účinkem vibrací a dlouhodobého, nadměrného, jednostranného přetěžování jako nemoci z povolání podle jiného právního předpisu, který stanoví seznam nemocí z povolání).
 • Koxartroza, gonartroza v soustavné ambulantní péči ortopeda a rehabilitačního lékaře.
 • Artrózy v ostatních lokalizacích. /Artropatie.
 • Chronický vertebrogenní algický syndrom funkčního původu v soustavné ambulantní rehabilitační péči.
 • Stavy po ortopedických operacích s použitím kloubní náhrady.
 • Stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických operacích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního, pokud není soustavná ambulantní nebo lůžková rehabilitační péče efektivní.
 • Stavy po amputacích dolní končetiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou.
Icon blue female
XI. Nemoci gynekologické
 • Sterilita a infertilita primární (3 a více spontánních potratů)./ Sekundární sterilita na podkladě zánětlivém i funkčním./ Abortus habitualis.
 • Opakující se zánětlivá onemocnění vnitřních rodidel a jejich následky (adnexitis chronica, metritis chronica, adhesiones pelvis minoris, occlusio tubarum, kolpitis chronica).
 • Stavy po komplikovaných operacích gynekologických./ Stavy po komplikovaných operacích v oblasti malé pánve.

Lázeňské místo

Na Jižní Moravě, jen pár minut jihovýchodně od Brna v malebném kraji protkaném vinicemi a cyklostezkami, leží nejmladší léčebné lázně v ČR, Lázně Lednice. Lázně zahájily svůj provoz v únoru roku 2007. Najdete je přímo v srdci Lednicko-valtického areálu, který byl v roce 1996 zapsán do seznamu Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Lednicko-valtický areál tvoří majestátní zámky budované za dob Lichtenštejnů obklopené překrásnými zahradami, nádherné salety lemující turistické stezky, či lužní lesy kolem řeky Dyje. Lednicko-valtický areál s rozlohou téměř 300 km2 je považován za nejrozsáhlejší, člověkem uměle vytvořené, území v Evropě. V Lázních Lednice tak můžete strávit pohádkové dny plné zdraví a odpočinku se svými přáteli či rodinnými příslušníky.

Přírodní léčivý zdroj: přírodní, středně mineralizovaná, jodobromová, chloridosodná minerální voda se zvýšeným obsahem kyseliny metaborité. Jedná se o vody hypertonické studené

Volný čas:

Lázeňští hosté mohou navštívit Lednický zámek vzdálený jen cca 10 minut chůze od Lázeňského domu PERLA. V zámeckých zahradách se mohou hosté projet na lodičkách k Minaretu či Janohradu. Pro sportovně zaměřené hosty je zde rozsáhlá síť turistických stezek i cyklostezek. Vyznavačům koloběžek můžeme doporučit místní půjčovnu. Kolo či koloběžku Vám přivezou až do Lázeňského domu Perla. Přímo v lázeňském domě Perla můžete využít fitness centrum, saunu a bazén. V blízkosti lázní si můžete zahrát např. tenis, squash, petanque či zacvičit Zumbu. Lázeňský dům Perla pořádá pravidelné taneční večery, kulturní akce či večery spojené s degustací vína. V Lázních Lednice je možné využít i konferenční prostory.

Výlety do okolí:

Rybniční zámeček, Tři Grácie, Apolonův Chrám, Sv. Hubert, Rendez-vous, Obelisk

Hlohovec – Hraniční zámeček

Valtice – zámek, Salon vín, kolonáda Reistna

Mikulov – zámek, Svatý Kopeček, Ditrichsteinská hrobka, Kozí hrádek, jeskyně Turoldu, obří sud

CHKO Pálava

Dolní Věstonice – Archeologické muzeum s nejznámějším exponátem „Věstonickou Venuší“

moravské vinařské cyklostezky

Nemáte žádné oblíbené lázně